close
loading
Sova black

Sova black

Cena: 72 EUR
Množstvo kusov: 

Sova

Typová rada nožov Sova je jasným príkladom, kedy sa prirodzenou evolúciou z nožov určených na prácu s jedlom - vďaka svojej obľúbenosti v prírode, transformuje nôž na reprezentanta military triedy.

 

Nôž s black stone wash pokrytím čepele, ku ktorému odporúčame Mnohofunkcionálne puzdro STICH PROFI pre vyplnenie celého spektra taktických úloh v štandardných podmienkach. Vyskúšané a spoľahlivo overené v podmienkach tajgy a vysokohorského prostredia.

 

Sova je základný nôž typovej série Múdra a Praktická SOVA, kde patria aj nože Filin, Ruz a StriksTí, ktorí dávajú prednosť použitia noža pre jemnú prácu, ocenia vysoké konkávne línie čepele smerom k ostriu. Tí, ktorí sú zvyknutí používať nôž v drsnom prostredí ocenia hrúbku a pevnosť čepele, ktorá prechádza celou rukoväťou. V princípe nôž klasika vhodný pre väčšinu každodenných úloh.

Rukoväť noža predstavuje návrat do dizajnu 90-tych rokov - takzvaný koncept STARÝ KIZLYAR, kedy sa rukoväte z materiálu Elastron G vyrábali v jednoduchom obdĺžnikovom/ romboidnom dizajne  a ktorý zákazníci z nostalgických dôvodov stále žiadali zaradiť späť do výroby – jednoducho osvedčená a spoľahlivá klasika.

Puzdro s materiálu ABS polymér s bezpečnostnou poistkou - nôž nestratíte aj keď puzdro obrátite smerom nadol a budete ním intenzívne triasť. ABS polymér je vysoko odolný proti nárazom a používa sa vo vojenskej produkcii Kizlyaru.
Certifikát noža nájdete tu.

Charakteristika noža
Celková dĺžka:    244 mm
Dĺžka čepele:    125 mm
Hrúbka čepele:    3.8 mm
Šírka čepele:    26 mm
Geometria čepele:    Drop point
Materiál čepele:    oceľ AUS-8
Spracovanie čepele:    Black STONE WASH
Tvrdosť:    57-59 HRC
Materiál rukoväte:    Elastron G
Hrúbka rukoväte:    22  mm
Puzdro:    ABS Polymér
Hmotnosť s puzdrom:    189  g
Hmotnosť bez puzdra:    142  g
Poznámka:    Nepatrí do kategórie chladné zbrane

Kontakt

 

KIZLYAR GLOBAL NETWORK

TARUM, s.r.o.
OBCHODNÁ SEKCIA - predaj nožov

811 02 Bratislava
Tallerova 4


Tel. kontakt SR:  0911 555 909
Tel. kontakt pre ČR: (+420) 774 857 161

E-mail: info@ruskenoze.sk

 

Powered by: www.cdx-world.com