close
loading

NANOTECHNOLÓGIA BoLi MELITA-K.

 

Ostrie nožov z produkcie spoločnosti MELITA-K označenej značkou BoLi je spracované ultrazvukovou metódou a posilnené takzvanou ultratvrdou vrstvou – legovacia vrstva na báze Titánu, pričom táto vrstva je vždy umiestnená na pravej strane čepele - pri pohľade na chrbát čepele zhora a táto strana je označená na čepeli nápisom BoLi.

 

 

Princíp večného ostria.


Vrstva BoLi na pravej strane čepele dosahuje tvrdosť 82-86 HRA a jej opotrebovanie je v porovnaní s ľavou stranou zanedbateľné. 

 

K opotrebovaniu ostria dochádza iba na ľavej strane - ostrie sa zmenšuje, čím dochádza počas štandardného používania noža k samotnému brúsnemu procesu. 

 

 

Brúsenie čepele noža nanotechnológie BoLi.
 

V prípade nevyhnutnosti, brúsenie ostria čepele sa vykonáva iba na ľavej strane. Odporúča sa iba ručné brúsenie, aby sa minimalizovalo riziko poškodenia nano titanovej vrstvy BoLi.

 

Vrstva BoLi, v prípade brúsenia na štandardných obojstranných brúskach,  vydrží  aj niekoľkonásobnú operáciu  ručného brúsenia,  týmto procesom ale odstraňujete nano vrstvu BoLi.

 

V prípade vyštrbenia alebo úderu, kedy dôjde k poškodeniu ostria na jeho celej výške, je nevyhnutné urobiť nový výbrus. V tomto prípade nano vrstva BoLi bude nevyhnutne odstránená.

Kontakt

 

KIZLYAR GLOBAL NETWORK

TARUM, s.r.o.
OBCHODNÁ SEKCIA - predaj nožov

811 02 Bratislava
Tallerova 4


Tel. kontakt SR:  0911 555 909
Tel. kontakt pre ČR: (+420) 774 857 161

E-mail: info@ruskenoze.sk

 

Powered by: www.cdx-world.com