close
loading

 

Partnerský program – KIZLYAR PARTNER

 

Špeciálne CENY

Pre poľovnícke združenia, rybárske združenia, vojenské zložky, policajné zložky, kluby bojových umení, kluby vojenskej histórie a rôzne záujmové združenia ponúkame špeciálne zľavy a možnosť označenia nožov, resp. puzdier vlastným logom priamo u výrobcu.

Stála 10% ZĽAVA pre príslušníkov OS SR, PZ SR, Obecnej polície, ZVJS, Hasičského a záchranného zboru, Horskej záchrannej služby na vojenské a military vybavenie KIZLYAR.
Stála 8% ZĽAVA pre poľovníkov a rybárov na lovecké a rybárske vybavenie KIZLYAR.

 

Veľkoobchod

Spoločnostiam, ktorých pracovníci potrebujú na výkon pracovnej činnosti nože - spracovateľské závody, mäsokombináty, hotelové a reštauračné zariadenia, lesnícke spoločnosti, atď., ponúkame individuálny cenový program.

 

Vlastný NÁVRH NOŽA

Navrhli ste si vlastný nôž a uvažujete nad jeho zhotovením? Pomôžeme Vám splniť si svoj sen a preniesť ho do reality v podobe jedinečného autorského exemplára vyrobeného na závode Kizlyar.  V rámci individuálnej zákazky môže byť nôž zdobený drahými kovmi – zlato, striebro, drahokamami alebo polodrahokamami a vzácnymi druhmi dreva.    

 

Zapožičanie noža/nožov

Ak potrebujete zapožičať nôž – niekoľko nožov, vrátane šable - šašky, kindžala na určitú príležitosť alebo spoločenskú udalosť, kontaktujte nás.  Nože zapožičiavame na prezentačné účely a podobné aktivity, kde nedochádza k zaťaženiu noža, ktoré zanecháva na noži viditeľné znaky opotrebovania.

 

Kontakt

 

KIZLYAR GLOBAL NETWORK

TARUM, s.r.o.
OBCHODNÁ SEKCIA - predaj nožov

811 02 Bratislava
Tallerova 4


Tel. kontakt SR:  0911 555 909
Tel. kontakt pre ČR: (+420) 774 857 161

E-mail: info@ruskenoze.sk

 

Powered by: www.cdx-world.com