close
loading
Aggressor D2 TW

Aggressor D2 TW

Cena: 140 EUR
Množstvo kusov: 

Aggressor D2 TW 

Tactical Aggressor TACTICAL WASH - nôž určený na použitie u špeciálnych jednotiek alebo záchranárov a ďalších užívateľov, ktorí kladú dôraz na - spoľahlivý a funkčný nôž.

 

Čepeľ vo forme tanto, dvojitým ostrím (falošné ostrie na chrbte čepele), gardou na ochranu prstov. Čepeľ má vynikajúcu penetráciu a vďaka geometrii tanto aj mimoriadne účinné sekacie vlastnosti. Na chrbte čepele ozubenie pre zosilnenie tlaku palca alebo rúbanie kostí.

Nože taktickej série ECHELON majú spoločnú formu rukoväte, ktorá je vyrobená z materiálu Kraton v doslova perfektnej ergonómii. Kraton poskytuje vynikajúcu stabilitu noža v ruke a odolnosť proti opotrebeniu v najťažších podmienkach.

Aggressor s vyhotovením čepele s pokrytím 
šedým titánovým povlakom TACTICAL WASHktorý má zvýšenú odolnosť proti poškriabaniu a iným vonkajším vplyvom. Pri boji v noci zamedzuje reflex svetla.

Nože rady ECHELON sú dodávané spolu so systémom puzdier MOLLE, pričom puzdra od spoločnosti Kizlyar Supreme sú považované za celosvetovo najlepšie na trhu taktických nožov - pri navrhovaní taktických nožov sa musí brať do úvahy celý rad striktných požiadaviek, aby spĺňali prísne štandardy armádnych zložiek: nôž nesmie pri nosení vydávať v puzdre akýkoľvek zvuk, nôž sa vkladá do pošvy akoukoľvek stranou, uchytenie noža v puzdre aspoň v dvoch upevňovacích bodoch.

Puzdro MOLLE ponúka možnosť nosenia noža v ľubovoľnej polohe – dokonca môže byť  obrátené aj smerom nahor a nôž bude bezpečne sedieť v pošve.

Certifikát noža nájdete tu.


Charakteristika noža
Celková dĺžka:    283  мм
Dĺžka čepele:    150  мм
Hrúbka čepele:    4,7  мм
Šírka čepele:    30  мм
Geometria čepele:    Tanto, obojstranné ostrie, ozubenie na chrbte
Materiál čepele:    oceľ D2
Spracovanie čepele:    Tactical Wash - TW
Tvrdosť:   
61±1 HRC
Materiál rukoväte:    Kraton
Hrúbka rukoväte:    21  mm
Puzdro:   taktické puzdro MOLLE, darčeková krabica
Poznámka:    Nepatrí do kategórie chladné zbrane

Kontakt

 

KIZLYAR GLOBAL NETWORK

TARUM, s.r.o.
OBCHODNÁ SEKCIA - predaj nožov

811 02 Bratislava
Tallerova 4


Tel. kontakt SR:  0911 555 909
Tel. kontakt pre ČR: (+420) 774 857 161

E-mail: info@ruskenoze.sk

 

Powered by: www.cdx-world.com