close
loading
Aggressor PGK TW

Aggressor PGK TW

Cena: 133 EUR
Množstvo kusov: 

Aggressor PGK TW

Tactical Aggressor PGK TW  ocele PGK od nemeckého výrobcu Lohmann - tvrdosť čepele 62-63 HRC s moderným titánovým pokrytím TACTICAL WASH, ktorý imalizuje viditeľnosť opotrebenia pri intenzívnom zaťažení čepele v náročných podmienkach.

 

Aggressor – nôž určený na použitie u špeciálnych jednotiek alebo záchranárov a ďalších užívateľov, ktorí kladú dôraz na - spoľahlivý a funkčný nôž.

Čepeľ vo forme tanto, dvojitým ostrím (falošné ostrie na chrbte čepele), gardou na ochranu prstov. Čepeľ má vynikajúcu penetráciu a vďaka geometrii tanto aj mimoriadne účinné sekacie vlastnosti. Na chrbte čepele ozubenie pre zosilnenie tlaku palca alebo rúbanie kostí.

Nože rady ECHELON sú dodávané spolu so systémom puzdier MOLLE, pričom puzdra od spoločnosti Kizlyar Supreme sú považované za celosvetovo najlepšie na trhu taktických nožov - pri navrhovaní taktických nožov sa musí brať do úvahy celý rad striktných požiadaviek, aby spĺňali prísne štandardy armádnych zložiek: nôž nesmie pri nosení vydávať v puzdre akýkoľvek zvuk, nôž sa vkladá do pošvy akoukoľvek stranou, uchytenie noža v puzdre aspoň v dvoch upevňovacích bodoch.

Puzdro MOLLE ponúka možnosť nosenia noža v ľubovoľnej polohe – dokonca môže byť  obrátené aj smerom nahor a nôž bude bezpečne sedieť v pošve.

Certifikát noža nájdete tu.


Charakteristika noža
Celková dĺžka:    283  мм
Dĺžka čepele:    150  мм
Hrúbka čepele:    4,7  мм
Šírka čepele:    30  мм
Geometria čepele:    Tanto, obojstranné ostrie, ozubenie na chrbte
Materiál čepele:    oceľ PGK
Spracovanie čepele:    TACTICAL WASH - TW
Tvrdosť:    62-63 HRC
Materiál rukoväte:    Kraton
Hrúbka rukoväte:    21  mm
Puzdro:   taktické puzdro MOLLE, darčeková krabica
Poznámka:    Nepatrí do kategórie chladné zbrane

 

Kontakt

 

KIZLYAR GLOBAL NETWORK

TARUM, s.r.o.
OBCHODNÁ SEKCIA - predaj nožov

811 02 Bratislava
Tallerova 4


Tel. kontakt SR:  0911 555 909
Tel. kontakt pre ČR: (+420) 774 857 161

E-mail: info@ruskenoze.sk

 

Powered by: www.cdx-world.com