close
loading
Bastardo Sleipner

Bastardo Sleipner

Cena: 175 EUR
Množstvo kusov: 

Bastardo Sleipner

Bastardo - divoké spojenie sily, brutality a charizmy. Názov noža zo španielčiny - drzý alebo darebák a pri pohľade na jeho odvážnu čepeľ je okamžite jasné, o čo ide.

 

Bastardo je jeden z najväčších nožov v typovej rade Kizlyar Supreme. Jeho dĺžka je 310 mm, z toho 215 mm pripadá na čepeľ. Nôž je vyvážený smerom k čepeli, čo zaručuje vynikajúce sekacie vlastnosti, takže na túrach celkom pohodlne zamení aj sekeru.

 

Čepeľ noža Bastardo je vyrobená zo švédskej ocele Sleipner z továrne Uddeholm. Oceľ Sleipner je známa svojou vysokou húževnatosťou a odolnosťou proti opotrebovaniu. Pri pracovnej tvrdosti okolo 61-62 HRC si nôž zachováva vysokú pevnosť a nebojí sa nárazových zaťažení. Full-tang konštrukcia, hrúbka čepele 6 mm hovoria o kolosálnej sile noža.

 

Masívna rukoväť z materiálu G10 - kompozit, vysokotlakový laminát zo sklenených vlákien s rebrovým drážkovaním je veľmi pohodlný a mimoriadne odolný, čo oceníte najmä pri silových prácach a rovnako aj v poľnej kuchyni.

 

Puzdro noža Bastardo je vyrobené z hrubej naturálnej kože. Na puzdre je umiestnený kožený šnurovací remienok – toto nie je iba dekorácia – je to upevňovacie očko pre brúsku alebo kresadlo.

 

Ak hľadáte spoľahlivého priateľa na výlety do terénu, na cesty a náročné túry a netolerujete kompromisy, tak nôž Bastardo bude blízky vašej duši.

Certifikát noža nájdete tu.

 

Charakteristika noža
Celková dĺžka:    350  mm
Dĺžka čepele:    215  mm
Hrúbka čepele:    5,8 
±1  mm
Šírka čepele:    41  mm
Materiál čepele:    oceľ Sleipner 
Uddeholm
Spracovanie čepele:    Satin STONE WASH
Tvrdosť:    61 
±1 HRC
Materiál rukoväte:    G10
Hrúbka rukoväte:    22  mm

Puzdro:    Prírodná koža
Poznámka:   Nepatrí do kategórie chladné zbrane

 

Kontakt

 

KIZLYAR GLOBAL NETWORK

TARUM, s.r.o.
OBCHODNÁ SEKCIA - predaj nožov

811 02 Bratislava
Tallerova 4


Tel. kontakt SR:  0911 555 909
Tel. kontakt pre ČR: (+420) 774 857 161

E-mail: info@ruskenoze.sk

 

Powered by: www.cdx-world.com