close
loading
Bloke X D2 SW

Bloke X D2 SW

Cena: 135 EUR
Množstvo kusov: 

Bloke X D2 SW

BLOKE Kizlyar Supreme absolútna špička v líniovej rade zatváracích nožov  v celosvetovom meradle – maximálne technické vybavenie, elitné materiály a prémiový dizajn.

 

Typová séria Bloke – to sú jednoznačne chlapské nože - masívne rozmery, rýchla a silná čepeľ, ktorá  sa vyrovná so širokým rozsahom úloh - absolútna špička v líniovej rade zatváracích nožov  v celosvetovom meradle – maximálne technické vybavenie, elitné materiály a prémiový dizajn. 

Nôž Bloke je reálne svalnatý a statný nôž, ktorý má naviac výrazné zosilnenú konštrukciu skeletu s významne posilneným lineárnym zámkom  a čepeľ o hrúbke takmer 4 mm.

Bloke X a Z sa odlišujú tvarom čepele, verzia X ma klasickú čepeľ v priamych líniách, verzia Z má agresívnejšiu čepeľ kopijovitého tvaru s obojstranným vybratím/dolinou.

Bloke má extrémne prepracovanú, komfortnú ergonomickú rukoväť, ktorá je vybavená perejami, ktorým bola dodaná zvláštna drsnosť, čo spolu s objemnou gardou veľmi výrazne znižuje riziko vyšmyknutia noža aj vo vlhkých rukách. Takáto konštrukcia rovnako zlepšuje kontrolu čepele, tak dôležitú pri práci s malými objektmi, kde sa vyžaduje presnosť.

Nadpis na čepeli Caged Bearings znamená, že nôž je vybavený klastrovými guľôčkovými ložiskami, čo v praxi znamená, že sa Bloke stal rýchlym nožom - k vyskočeniu čepele dôjde doslova v okamihu už pri prudkom pohybe rukou. Kazetové ložiská sú bežne používané u nožov najvyššej cenovej triedy.

Odporúčame, aby majiteľ zvládol techniku okamžitého otvorenie noža - pomocou ukazováka zatlačte na gardu a okamžitým pohybom do strany vystrelíte čepeľ, ktorá je v okamihu fixovaná západkou linelock.

Pre zvýšené pohodlie je nôž opatrený pružnou sponou na konci rukoväte, aby sa ľahko nosil vo vrecku alebo na opasku. K dispozícii je tiež možnosť voľby využitia otvoru v rukoväti, kde sa naťahujte šnúra na ruku.

Na zhotovenie rukoväte je použitý vysoko odolný materiál G10, termoset na báze sklenených vlákien, ktoré sú spájané epoxidovo- kaučukovou zmesou pod vysokým tlakom. G10 – alebo „džiten“ má vysoko stabilné fyzikálne vlastnosti, neabsorbuje vlhkosť a vydrží veľmi vysoké nárazové zaťaženie.
Certifikát noža nájdete tu.

 

Charakteristika noža
Celková dĺžka:    220  мм
Dĺžka čepele:    95  мм
Hrúbka čepele:    3,9  мм
Šírka čepele:    36  мм
Geometria čepele:    priame línie
Materiál čepele:  oceľ D2

Spracovanie čepele:  STONE WASH ookrytie
Tvrdosť: 
60-62 HRC
Materiál rukoväte:    G10
Hrúbka rukoväte:    15  mm
Puzdro:    Neobsahuje
Poznámka:    Nepatrí do kategórie chladné zbrane

Kontakt

 

KIZLYAR GLOBAL NETWORK

TARUM, s.r.o.
OBCHODNÁ SEKCIA - predaj nožov

811 02 Bratislava
Tallerova 4


Tel. kontakt SR:  0911 555 909
Tel. kontakt pre ČR: (+420) 774 857 161

E-mail: info@ruskenoze.sk

 

Powered by: www.cdx-world.com