close
loading
Cerber

Cerber

Cena: 149 EUR
Množstvo kusov: 

Cerber

Cerber – v latinčine Cerberus, v gréckej mytológii mnohohlavý pes, ktorý je ochrancom finálnej inštancie – sveta živých pred svetom mŕtvych.

Cerberus je v samotnej podstate starý sparťanský nôž Xiphos, ktorý široko používali starý Gréci, a ktorý doviedli do dokonalosti na boj zblízka práve elitné vojská Sparty počas takzvaných Grécko- Perzských vojen.

Cerberus to je bez najmenších pochybností osvedčený univerzálny vojak, ktorý má jedinú misiu – byť nepremožiteľným ochrancom.

Cerber je definovaný ako univerzálny vojenský nôž so širokou škálou aplikácií, ktorý bol vyvinutý na základe požiadaviek na plošné prezbrojenie tkz. motostreleckých vojsk.

Cerberus je nôž  s mimoriadnymi penetračnými schopnosťami, ktoré zabezpečuje  práve tkz. lupeňovitý tvar čepele typu full tang s obojstranným ostrím. Vystupujúce rebro tuhosti na oboch stranách dáva nožu mimoriadnu pevnosť.  Ergonomická rukoväť je vyrobená z adhezívneho a odolného materiálu Elastron G.

Tento nôž je zaradený do kategórie chladné zbrane. Nože spoločnosti Kizlyar, ktoré sú zaradené do kategórie chladné zbrane majú vždy na chrbte čepelí vyrazené  svoje vlastné identifikačné číslo.
Certifikát noža nájdete tu.

Charakteristika noža
Celková dĺžka:    310  mm
Dĺžka čepele:    185  mm
Hrúbka čepele:    5  mm
Šírka čepele:    32  mm
Materiál čepele:    oceľ 65Х13 alebo import analóg
Spracovanie čepele:   stonewash mat
Tvrdosť:    57-59 HRC
Materiál rukoväte:    Elastron G
Puzdro:   Prírodná koža, ABS polymér výstuha
Poznámka:    Patrí do kategórie chladné zbrane

Kontakt

 

KIZLYAR GLOBAL NETWORK

TARUM, s.r.o.
OBCHODNÁ SEKCIA - predaj nožov

811 02 Bratislava
Tallerova 4


Tel. kontakt SR:  0911 555 909
Tel. kontakt pre ČR: (+420) 774 857 161

E-mail: info@ruskenoze.sk

 

Powered by: www.cdx-world.com