close
loading
Croc BLACK TITAN D2

Croc BLACK TITAN D2

Cena: 145 EUR
Množstvo kusov: 

Croc Black TITAN D2

Nôž Krokodíl s duchom austrálskej divočiny, na ktorý sa môžeš na 100% spoľahnúť. Croc je rýchly a tichý útočný nôž, ktorý pre svoju charakteristiku military noža východného typu – nôž CREEK CROCODILE COMMANDO, sa mimoriadne osvedčil ako praktický a spoľahlivý pomocník v buši.

Čepeľ sa mierne zvažuje už od chrbta k ostriu. Takže jedným ťahom dosiahnete krásny a dlhý rez. Na chrbte čepele ozubenie pre presné ovládanie noža. Garda/ochrana prstov zabezpečuje možnosť oprieť sa o nôž pri nanášaní bodných úderov.

Nôž Croc je jednoznačný austrálsky BESTSELLER, ktorý spoľahlivo ochráni a  zároveň pohodlne zvláda aj najťažšiu prácu pri rozoberaní zveriny.

Taktické nože série ECHELON majú vždy spoločnú formu rukoväte, ktorá je dizajnovo prepracovaná pre maximálnu ergonómiou. Rukoväť vyrobená z materiálu Kraton - polymér, ktorý je známy svojou mimoriadnou trvanlivosť, odolnosťou a vynikajúcimi adhéznymi účinkami.

Nože rady ECHELON sú dodávané spolu so systémom puzdier MOLLE, pričom puzdra od spoločnosti Kizlyar Supreme sú považované za celosvetovo najlepšie na trhu taktických nožov - pri navrhovaní taktických nožov sa musí brať do úvahy celý rad striktných požiadaviek, aby spĺňali prísne štandardy armádnych zložiek: nôž nesmie pri nosení vydávať v puzdre akýkoľvek zvuk, nôž sa vkladá do pošvy akoukoľvek stranou, uchytenie noža v puzdre aspoň v dvoch upevňovacích bodoch.

Puzdro MOLLE ponúka možnosť nosenia noža v ľubovoľnej polohe – dokonca môže byť  obrátené aj smerom nahor a nôž bude bezpečne sedieť v pošve.
Certifikát noža nájdete tu.


Charakteristika noža
Celková dĺžka:    283  мм
Dĺžka čepele:    150  мм
Hrúbka čepele:    4,7  мм
Šírka čepele:    32  мм
Geometria čepele:    priama, s plynulým skosením od chrbta k ostriu, ozubenie
Materiál čepele:    oceľ D2
Spracovanie čepele:    čierne TITAN pokrytie
Tvrdosť:    59-62 HRC
Materiál rukoväte:    Kraton
Hrúbka rukoväte:    21  mm
Puzdro:    taktické puzdro MOLLE, darčeková krabica
Poznámka:    Nepatrí do kategórie chladné zbrane

Kontakt

 

KIZLYAR GLOBAL NETWORK

TARUM, s.r.o.
OBCHODNÁ SEKCIA - predaj nožov

811 02 Bratislava
Tallerova 4


Tel. kontakt SR:  0911 555 909
Tel. kontakt pre ČR: (+420) 774 857 161

E-mail: info@ruskenoze.sk

 

Powered by: www.cdx-world.com