close
loading
Croc SATIN D2

Croc SATIN D2

Cena: 145 EUR
Množstvo kusov: 

Croc Satin D2

Nôž Krokodíl - jednoznačný austrálsky BESTSELLER. Crok, pre svoju charakteristiku military noža východného typu – nôž CREEK CROCODILE COMMANDO, sa mimoriadne osvedčil ako praktický a spoľahlivý pomocník v buši.

Nôž na ktorý sa môžeš na 100% spoľahnúť – rýchly a tichý útočný nôž,  ktorý zároveň zvláda aj najťažšiu prácu pri rozoberaní zveriny.

Čepeľ sa mierne zvažuje už od chrbta k ostriu. Takže jedným ťahom dosiahnete krásny a dlhý rez. Na chrbte čepele ozubenie pre presné ovládanie noža. Garda/ochrana prstov zabezpečuje možnosť oprieť sa o nôž pri nanášaní bodných úderov.

Taktické nože série ECHELON majú vždy spoločnú formu rukoväte, ktorá je dizajnovo prepracovaná pre maximálnu ergonómiou. Rukoväť vyrobená z materiálu Kraton - polymér, ktorý je známy svojou mimoriadnou trvanlivosť, odolnosťou a vynikajúcimi adhéznymi účinkami. Nôž sa dodáva aj s temliakom – výplet pripevnený na rukoväti, ktorý na fotografiách nie je vyobrazený.

Nože rady ECHELON sú dodávané spolu so systémom puzdier MOLLE, pričom puzdra od spoločnosti Kizlyar Supreme sú považované za celosvetovo najlepšie na trhu taktických nožov - pri navrhovaní taktických nožov sa musí brať do úvahy celý rad striktných požiadaviek, aby spĺňali prísne štandardy armádnych zložiek: nôž nesmie pri nosení vydávať v puzdre akýkoľvek zvuk, nôž sa vkladá do pošvy akoukoľvek stranou, uchytenie noža v puzdre aspoň v dvoch upevňovacích bodoch.

Puzdro MOLLE ponúka možnosť nosenia noža v ľubovoľnej polohe – dokonca môže byť  obrátené aj smerom nahor a nôž bude bezpečne sedieť v pošve.
Certifikát noža nájdete tu.


Charakteristika noža
Celková dĺžka:    283  мм
Dĺžka čepele:    150  мм
Hrúbka čepele:    4,7  мм
Šírka čepele:    32  мм
Geometria čepele:    priama, s plynulým skosením od chrbta k ostriu, ozubenie
Materiál čepele:    oceľ D2
Spracovanie čepele:    Saten matné pokrytie
Tvrdosť:    
61 ±1 HRC
Materiál rukoväte:    Kraton
Hrúbka rukoväte:    21  mm
Puzdro:    taktické puzdro MOLLE, darčeková krabica
Poznámka:    Nepatrí do kategórie chladné zbrane

Kontakt

 

KIZLYAR GLOBAL NETWORK

TARUM, s.r.o.
OBCHODNÁ SEKCIA - predaj nožov

811 02 Bratislava
Tallerova 4


Tel. kontakt SR:  0911 555 909
Tel. kontakt pre ČR: (+420) 774 857 161

E-mail: info@ruskenoze.sk

 

Powered by: www.cdx-world.com