close
loading
Delta N690 SW

Delta N690 SW

Cena: 159 EUR
Množstvo kusov: 

Delta N690 STONE WASH

Delta Force knife z prémiovej rakúskej ocele Böhler N690 - má vynikajúcu odolnosťou proti silovému zaťaženiu, vyznačuje sa stabilnými reznými vlastnosťami a vysokou odolnosťou proti korózii, kalenie na tvrdosť 61 HRC, STONE WASH pokrytie čepele minimalizuje efekt opotrebovania kovu.

 

Nôž navrhnutý v dizajne špeciálnych jednotiek Delta Force. Masívny nôž s výrazne vystupujúcim plne funkčným ostrím na chrbte čepele vrátane zosilňujúceho rebra pre efektívne vyplnenie úloh. Tvar čepele robí tento nôž agresívnym a veľmi atraktívnym. 

Taktické nože série ECHELON majú vždy spoločnú formu rukoväte, ktorá je dizajnovo prepracovaná pre maximálnu ergonómiou. Rukoväť vyrobená z materiálu G10 - výnimočnosťou tohto kompozitu je jeho obrovská pevnosť, odolnosť voči nárazovému zaťaženiu, oderu, ako aj odolnosť voči vlhkosti a teplote. Premyslené 3D spracovanie zaisťuje pohodlný úchop a dlaň sa nešmýka ani na mokrom povrchu.

Nože rady ECHELON sú dodávané spolu so systémom puzdier MOLLE, pričom puzdra od spoločnosti Kizlyar Supreme sú považované za celosvetovo najlepšie na trhu taktických nožov - pri navrhovaní taktických nožov sa musí brať do úvahy celý rad striktných požiadaviek, aby spĺňali prísne štandardy armádnych zložiek: nôž nesmie pri nosení vydávať v puzdre akýkoľvek zvuk, nôž sa vkladá do pošvy akoukoľvek stranou, uchytenie noža v puzdre aspoň v dvoch upevňovacích bodoch.

Puzdro MOLLE ponúka možnosť nosenia noža v ľubovoľnej polohe – dokonca môže byť obrátené aj smerom nahor a nôž bude bezpečne sedieť v pošve.

Certifikát noža nájdete tu.


Charakteristika noža
Celková dĺžka:    283  мм
Dĺžka čepele:    150  мм
Hrúbka čepele:    4,8  мм
Šírka čepele:    30  мм
Geometria čepele:    priama so zosiľňujúcim rebrom, ozubenie
Materiál čepele:    oceľ N690
Spracovanie čepele:    STONE WASH pokrytie
Tvrdosť:    60
±1 HRC
Materiál rukoväte:    G10
Hrúbka rukoväte:    21  mm
Puzdro:    taktické puzdro MOLLE, darčeková krabica
Poznámka:    Nepatrí do kategórie chladné zbrane

Kontakt

 

KIZLYAR GLOBAL NETWORK

TARUM, s.r.o.
OBCHODNÁ SEKCIA - predaj nožov

811 02 Bratislava
Tallerova 4


Tel. kontakt SR:  0911 555 909
Tel. kontakt pre ČR: (+420) 774 857 161

E-mail: info@ruskenoze.sk

 

Powered by: www.cdx-world.com