close
loading
Delta N690 SW

Delta N690 SW

Cena: 149 EUR
Množstvo kusov: 

Delta N690 STONE WASH

Delta Force knife z prémiovej rakúskej ocele Böhler N690 - má vynikajúcu odolnosťou proti silovému zaťaženiu, vyznačuje sa stabilnými reznými vlastnosťami a vysokou odolnosťou proti korózii, kalenie na tvrdosť 61 HRC, STONE WASH pokrytie čepele minimalizuje efekt opotrebovania kovu.

 

Nôž navrhnutý v dizajne špeciálnych jednotiek Delta Force. Masívny nôž s výrazne vystupujúcim plne funkčným ostrím na chrbte čepele vrátane zosilňujúceho rebra pre efektívne vyplnenie úloh. Tvar čepele robí tento nôž agresívnym a veľmi atraktívnym. 

Taktické nože série ECHELON majú vždy spoločnú formu rukoväte, ktorá je dizajnovo prepracovaná pre maximálnu ergonómiou. Rukoväť vyrobená z materiálu Kraton - polymér, ktorý je známy svojou mimoriadnou trvanlivosť, odolnosťou a vynikajúcimi adhéznymi účinkami.

Nože rady ECHELON sú dodávané spolu so systémom puzdier MOLLE, pričom puzdra od spoločnosti Kizlyar Supreme sú považované za celosvetovo najlepšie na trhu taktických nožov - pri navrhovaní taktických nožov sa musí brať do úvahy celý rad striktných požiadaviek, aby spĺňali prísne štandardy armádnych zložiek: nôž nesmie pri nosení vydávať v puzdre akýkoľvek zvuk, nôž sa vkladá do pošvy akoukoľvek stranou, uchytenie noža v puzdre aspoň v dvoch upevňovacích bodoch.

Puzdro MOLLE ponúka možnosť nosenia noža v ľubovoľnej polohe – dokonca môže byť obrátené aj smerom nahor a nôž bude bezpečne sedieť v pošve.

Certifikát noža nájdete tu.


Charakteristika noža
Celková dĺžka:    283  мм
Dĺžka čepele:    150  мм
Hrúbka čepele:    4,8  мм
Šírka čepele:    30  мм
Geometria čepele:    priama so zosiľňujúcim rebrom, ozubenie
Materiál čepele:    oceľ N690
Spracovanie čepele:    STONE WASH pokrytie
Tvrdosť:    60
±1 HRC
Materiál rukoväte:    Kraton
Hrúbka rukoväte:    21  mm
Puzdro:    taktické puzdro MOLLE, darčeková krabica
Poznámka:    Nepatrí do kategórie chladné zbrane

Kontakt

 

KIZLYAR GLOBAL NETWORK

TARUM, s.r.o.
OBCHODNÁ SEKCIA - predaj nožov

811 02 Bratislava
Tallerova 4


Tel. kontakt SR:  0911 555 909
Tel. kontakt pre ČR: (+420) 774 857 161

E-mail: info@ruskenoze.sk

 

Powered by: www.cdx-world.com