close
loading
Delta PGK TW

Delta PGK TW

Cena: 133 EUR
Množstvo kusov: 

Delta PGK TACTICAL WASH

Delta Force knife vo vyhotovení s ultra odolným TAKTICKÝM STONE WASH pokrytím čepele na čepeli z ocele PGK od nemeckého výrobcu Lohmann - tvrdosť čepele 62-63 HRC - odoláva vysokému zaťaženiu s agresívnym rezom.

 

Masívny nôž, s obojstranným plne funkčným ostrím a zosilňujúcim rebrom pre efektívne vyplnenie úloh. Tvar čepele robí tento nôž agresívnym a veľmi atraktívnym.

Taktické nože série ECHELON majú vždy spoločnú formu rukoväte, ktorá je dizajnovo prepracovaná pre maximálnu ergonómiou. Rukoväť vyrobená z materiálu Kraton - polymér, ktorý je známy svojou mimoriadnou trvanlivosť, odolnosťou a vynikajúcimi adhéznymi účinkami.

Nože rady ECHELON sú dodávané spolu so systémom puzdier MOLLE, pričom puzdra od spoločnosti Kizlyar Supreme sú považované za celosvetovo najlepšie na trhu taktických nožov - pri navrhovaní taktických nožov sa musí brať do úvahy celý rad striktných požiadaviek, aby spĺňali prísne štandardy armádnych zložiek: nôž nesmie pri nosení vydávať v puzdre akýkoľvek zvuk, nôž sa vkladá do pošvy akoukoľvek stranou, uchytenie noža v puzdre aspoň v dvoch upevňovacích bodoch.

Puzdro MOLLE ponúka možnosť nosenia noža v ľubovoľnej polohe – dokonca môže byť  obrátené aj smerom nahor a nôž bude bezpečne sedieť v pošve.

Certifikát noža nájdete tu.


Charakteristika noža
Celková dĺžka:    283  мм
Dĺžka čepele:    150  мм
Hrúbka čepele:    4,8  мм
Šírka čepele:    30  мм
Geometria čepele:    priama so zosiľňujúcim rebrom, ozubenie
Materiál čepele:    oceľ PGK
Spracovanie čepele:    TACTICAL WASH pokrytie
Tvrdosť:    62
±1 HRC
Materiál rukoväte:    Kraton
Hrúbka rukoväte:    21  mm
Puzdro:    taktické puzdro MOLLE, darčeková krabica
Poznámka:    Nepatrí do kategórie chladné zbrane

Kontakt

 

RUSKÝ DOM
841 01 Bratislava
Polianky 11


OBCHODNÁ SEKCIA - predaj nožov
Tel. kontakt SR:  0911 555 909
Tel. kontakt pre ČR: (+420) 774 857 161

E-mail: info@ruskydom.sk
Web: www.ruskydom.sk

 

Powered by: www.cdx-world.com