close
loading
Gent CPM S35VN CARBON

Gent CPM S35VN CARBON

Cena: 202 EUR
Množstvo kusov: 

Gent CPM S35VN

Gent CPM S35VN - prémiová verzia noža Gent vyrobená z prémiovej práškovej ocele CPM S35VN americkej spoločnosti Crucible Industries LLC

 

Nôž perfektne reže a dlho drží ostrie. Vďaka technológii práškovej metalurgie čepeľ spája pevnosť, odolnosť proti opotrebovaniu a vynikajúcu odolnosť proti korózii. CPM S35VN je právom jedna z najlepších a najvyváženejších ocelí na trhu. Oceľ kalená v dusíku umožňuje dosiahnuť tvrdosť okolo 60-61 HRC a veľmi vysokú odolnosť proti opotrebovaniu.

 

Rukoväť je taktiež vyrobená z prémiového materiálu - Carbon (uhlíkové vlákna). Carbon je špeciálny kompozit na báze uhlíkových vlákien, ktorý sa používa len u TOP produktov. Je odolný, ľahký a čo je najdôležitejšie – Carbon má svoju vlastnú nezameniteľnú estetickú štruktúru. Rukoväť sa leskne vo svetle čím sa prejaví vzor, ktorý je jedinečný pre každý nôž.

 

Gent z uhlíkovej ocele CPM S35VN je výborným darčekom pre človeka s vyspelým vkusom, ktorý je zvyknutý vyberať iba to najlepšie.

 

Gent - skrátená verzia anglického slova Gentleman. Nôž patrí do kategórie nožov, ktoré sú zvyčajne malé, ľahké a majú čisté rovné tvary.


Historicky, v mnohých krajinách nosili páni elegantné malé nože s vypracovanou rukoväťou z drahých materiálov, ktoré mohli predviesť v spoločnosti. Jednoducho sme nemohli ignorovať krásne, tradičné nože aristokratov z minulosti, ktoré sú väčšinou spôsobom, ako pridať do nášho života určitú eleganciu.

Pánske nože Gent sa perfektne kombinujú s oblekom a upozornia na svojou estetickú krásu, pretože nôž Gent je skôr považovaný za vreckový šperk spolu s vreckovými hodinkami.

 

Elegantný tvar a sofistikovaný dizajn sľubujú skutočný zážitok pre milovníkov krásnych nožov vyššej triedy.
Certifikát noža nájdete tu.


Charakteristika noža
Celková dĺžka:    181  мм
Dĺžka čepele:    82  мм
Hrúbka čepele:    2,3  мм
Šírka čepele:    14,5  мм
Geometria čepele:    Priame línie
Materiál čepele:    oceľ CPM S35VN
Spracovanie čepele:   STONE WASH
Tvrdosť:    60
±1 HRC
Materiál rukoväte:  CARBON
Hrúbka rukoväte:    15,5  mm
Puzdro:    Neobsahuje
Poznámka:    Nepatrí do kategórie chladné zbrane

 

Kontakt

 

KIZLYAR GLOBAL NETWORK

TARUM, s.r.o.
OBCHODNÁ SEKCIA - predaj nožov

811 02 Bratislava
Tallerova 4


Tel. kontakt SR:  0911 555 909
Tel. kontakt pre ČR: (+420) 774 857 161

E-mail: info@ruskenoze.sk

 

Powered by: www.cdx-world.com