close
loading
Gent D2 black Titanium

Gent D2 black Titanium

Cena: 69 EUR
Množstvo kusov: 

Gent D2 black TITANIUM

Hra na kontraste čiernej a bielej farby - nôž Gent - skrátená verzia anglického slova Gentleman. Nôž patrí do kategórie nožov, ktoré sú zvyčajne malé, ľahké, majú čisté rovné tvary, ale zároveň sofistikovaný dizajn. Nôž prémioveho segmentu.
 

Historicky, v mnohých krajinách nosili páni elegantné malé nože s krásnou rukoväťou z drahých materiálov, ktoré mohli predviesť v spoločnosti. Jednoducho sme nemohli ignorovať krásne, tradičné nože aristokratov z minulosti, ktoré sú väčšinou spôsobom, ako pridať do nášho života určitú eleganciu.

Pánske nože Gent sa perfektne kombinujú s oblekom a upozornia na svojou estetickú krásu, pretože nôž Gent je skôr považovaný za vreckový šperk spolu s vreckovými hodinkami.

Elegantný tvar a sofistikovaný dizajn v kombinácii s originálnou rukoväťou z naturálnej kosti s jej prirodzenými textúrami a ušľachtilým tónom slonovej kosti sľubujú skutočný zážitok pre milovníkov krásnych nožov vyššej triedy. Vynikajúci darčekový nôž.
Certifikát noža nájdete tu.

Charakteristika noža
Celková dĺžka:    181  мм
Dĺžka čepele:    82  мм

Hrúbka čepele:    2,3  мм
Šírka čepele:    14,5  мм
Geometria čepele:    Priame línie
Materiál čepele:    oceľ D2
Spracovanie čepele:  Čierne titan pokrytie
Tvrdosť:    61
±1 HRC
Materiál rukoväte:     Prírodná kosť
Hrúbka rukoväte:    15,5  mm
Púzdro:    Neobsahuje, darčeková krabica
Poznámka:    Nepatrí do kategórie chladné zbrane

Upozornenie
Pri kúpe tohto noža majte na pamäti, že kosť je prírodný materiál, ktorý má rovnaké vlastnosti ako rohovina, koža, drevo a ďalšie prírodné materiály. To znamená, že každá rukoväť má svoj vlastný a jedinečný tvar textúry, ktoré sú prejavom prirodzenosti materiálu, vrátane svetlejších alebo tmavších miest a prasklín, ktoré nie sú fyzickými vadami materiálu.
Ak preferujete stabilné vlastnosti materiálov, odporúčame pozrieť sa na nože so syntetickými verziami rukoväte.

My sme zvolili tradičný materiál, ktorý za všetkých okolností používali naši predkovia. Tento nôž je symbolom toho, že si vysoko ceníme prirodzenosť života, rešpektujeme jeho rôznorodosť a neočakávané správanie. Rukoväť z prírodnej kosti je naozaj krásna a vznešená.

Kontakt

 

KIZLYAR GLOBAL NETWORK

TARUM, s.r.o.
OBCHODNÁ SEKCIA - predaj nožov

811 02 Bratislava
Tallerova 4


Tel. kontakt SR:  0911 555 909
Tel. kontakt pre ČR: (+420) 774 857 161

E-mail: info@ruskenoze.sk

 

Powered by: www.cdx-world.com