close
loading
Lider

Lider

Cena: 38 EUR
Množstvo kusov: 

Lider

Vrhací nôž Líder je jedným z najuniverzálnejších nožov na vrhanie.  Nôž je odsúhlasený Federáciou UNIFIGHT (Univerzálny boj) ako vrhací nož, ktorý sa používa na svetových súťažiach.

Na rukoväti noža znak klubu HARD HAND, Moskva (tri nože zabodnuté v terči) ako pocta  Vladimírovi Kovrovi, ktorý skonštruoval nôž Líder pred viac ako 20-timi rokmi a dlhé roky viedol tento klub.

Striktná forma kindžal a značná dĺžka noža (ťažisko noža v čepeli) stabilizujú nôž počas letu, a to už i na malých a stredných vzdialenostiach. Pri hádzaní môžete preto držať nôž v ľubovoľnej pozícii - za rukoväť alebo čepeľ.

 

Nôž Lider je multifunkčný nôž – pri výbruse ostria z oboch strán a obtočení rukoväte kožou alebo šnúrkou získate plnohodnotný vojenský Dagger, ktorý v prípade potreby môžete umiestniť na palicu a získať tak v divočine spoľahlivú kopiju.


Všetky vrhacie nože Kizlyar Supreme patria k tkz. masívnym vrhacím nožom, ktoré sú skonštruované v zmysle požiadaviek Federácie UNIFIGHT.

Pre zvládnutie praktiky hádzania je nevyhnutné mať aspoň dva, resp. tri vrhacie nože. V prípade iba jedného noža, väčšinu času tréningu strávite chodením za nožom k terču a nevyvinie sa tak správny automatický návyk pohybu rukou.

Pre pohodlné a bezpečné prenášanie a uskladnenie noža/nožov sa používa Puzdro L Kizlyar 
alebo Puzdro PROFI Kizlyar

Charakteristika noža
Celková dĺžka:    271  мм
Hrúbka čepele:    5,9  мм
Šírka čepele:    26  мм
Váha:  195 g
Materiál čepele:    oceľ  420
Spracovanie čepele:    SATIN pokrytie
Puzdro:    Neobsahuje, darčeková krabica
Poznámka:    Nepatrí do kategórie chladné zbrane

Kontakt

 

KIZLYAR GLOBAL NETWORK

TARUM, s.r.o.
OBCHODNÁ SEKCIA - predaj nožov

811 02 Bratislava
Tallerova 4


Tel. kontakt SR:  0911 555 909
Tel. kontakt pre ČR: (+420) 774 857 161

E-mail: info@ruskenoze.sk

 

Powered by: www.cdx-world.com