close
loading
Maximus SLEIPNER TW

Maximus SLEIPNER TW

Cena: 135 EUR
Množstvo kusov: 

Maximus SLEIPNER TW

Nôž Maximus  Sleipner – to najlepšie od Kizlyar Supreme – Maximus v superior oceli Sleipner, od švédskeho výrobcu Bohler Uddeholm.

Čepeľ z ocele , ktorá vo svoje triede prakticky nemá konkurenciu -  mimoriadna odolnosť voči mechanickej záťaži a opotrebovaniu, čo v praxi znamená, že ostrie čepele o tvrdosti 61-62 HRC vydrží maximálnu záťaž pri minimálnom opotrebovaní. Pokrytie čepele TW -  Tactical Wash.

Nôž Maximus - jednoznačný nôž s impozantným vzhľadom, pevný a spoľahlivý nôž pre aktívny spôsob života. To je  – MAXIMUS.

Nôž s výkonnou širokou čepeľou s významným posilňovacím prvkom – vybratím/dolinou takmer po celej dĺžke čepele, plne funkčným ostrím na chrbte čepele a skosením v konkávnych líniách smerom k ostriu.

Nože loveckej rady Kizlyar Supreme sa líšia tvarom čepele, spoločná je forma rukoväte vyrobená z vysoko odolného materiálu G - 10. Rozložená textúra mušle na rukoväti slúži pre lepšie uchopenie mokrými alebo mastnými rukami. Použitie - kde by sa drevená rukoväť poškodila.
 
Súčasťou noža je taktické puzdro MOLLE. Pri navrhovaní puzdra sa bral do úvahy celý rad požiadaviek, aby puzdro spĺňalo prísne štandardy NATO: nôž nesmie pri nosení vydávať v puzdre akýkoľvek zvuk, nôž sa vkladá do pošvy akoukoľvek stranou, uchytenie noža v puzdre aspoň v dvoch upevňovacích bodoch.

Puzdro MOLLE ponúka možnosť nosenia noža v ľubovoľnej polohe – dokonca môže byť  obrátené aj smerom nahor a nôž bude bezpečne sedieť v pošve.
Certifikát noža nájdete tu.


Charakteristika noža
Celková dĺžka:    272  мм
Dĺžka čepele:    143  мм
Hrúbka čepele:    4  мм
Šírka čepele:    31  мм
Geometria čepele:    priama forma, obojstranné ostrie, vystuženie čepele
Materiál čepele:    oceľ Sleipner Bohler
Spracovanie čepele:    pokrytie Tactical Wash TW
Tvrdosť:    61-62 HRC
Materiál rukoväte:    G10
Hrúbka rukoväte:    18 mm
Puzdro:    Molle taktické puzdro, darčeková krabica
Poznámka:    Nepatrí do kategórie chladné zbrane

Kontakt

 

KIZLYAR GLOBAL NETWORK

TARUM, s.r.o.
OBCHODNÁ SEKCIA - predaj nožov

811 02 Bratislava
Tallerova 4


Tel. kontakt SR:  0911 555 909
Tel. kontakt pre ČR: (+420) 774 857 161

E-mail: info@ruskenoze.sk

 

Powered by: www.cdx-world.com