close
loading
Savage SLEIPNER

Savage SLEIPNER

Cena: 118 EUR
Množstvo kusov: 

Savage SLEIPNER

Nôž Savage Sleipner – to najlepšie od Kizlyar Supreme – Savage v superior oceli Sleipner, od švédskeho výrobcu Bohler Uddeholm.

Čepeľ z ocele , ktorá vo svoje triede prakticky nemá konkurenciu -  mimoriadna odolnosť voči mechanickej záťaži a opotrebovaniu, čo v praxi znamená, že ostrie čepele o tvrdosti 61-62 HRC vydrží maximálnu záťaž pri minimálnom opotrebovaní.

 

Krutý a surový nôž Savage je dizajnovo prepracovaný nôž, ktorý spája v sebe charakteristiky čepele Kukri s vynikajúcou ruskou funkčnosťou. Kukri dostalo priamejšie línie - forma Kukri čepele sa vynikajúco prejavuje pri pohybe rezu smerom k sebe. Vďaka priamym líniam a dostatočne vysokému skoseniu čepele smerom k ostriu sa nôž Savage spoľahlivo zahryzne a ľahko preniká do spracovaného materiálu aj pri priamych rezoch alebo bodných úderoch.

Nôž Savage - Kukri s praktickým ruským charakterom, je určený pre širokú škálu úloh - je dostatočne univerzálny s vynikajúcim vyvážením.

Dizajn rukoväte je navrhnutý pre možnosť maximálneho riadenia pohybu noža s dôrazom na presnosť, čomu napomáhajú aj vybratia na rukoväti.

Puzdro je vyrobené z materiálu Kydex, ktorý má vysokú mechanickú odolnosť a je ohňovzdorný.  Puzdro je opatrené variabilnou klipsňou, ktorá umožňuje upevnenie noža na opasku v rôznych polohách pre maximálne pohodlie.
Certifikát noža nájdete tu.


Charakteristika noža
Celková dĺžka:    260  мм
Dĺžka čepele:    132  мм
Hrúbka čepele:   3,92 мм
Šírka čepele:    31  мм
Geometria čepele:    Kukri
Materiál čepele:    oceľ Sleipner Bohler
Spracovanie čepele:    Stone Wash
Tvrdosť:    61-62 HRC
Materiál rukoväte:    G10
Hrúbka rukoväte:    18,2 mm
Puzdro:    Kydex, darčeková krabica
Poznámka:    Nepatrí do kategórie chladné zbrane

Kontakt

 

RUSKÝ DOM
841 01 Bratislava
Polianky 11


OBCHODNÁ SEKCIA - predaj nožov
Tel. kontakt SR:  0911 555 909
Tel. kontakt pre ČR: (+420) 774 857 161

E-mail: info@ruskydom.sk
Web: www.ruskydom.sk

 

Powered by: www.cdx-world.com