close
loading
Sensei TW

Sensei TW

Cena: 152 EUR
Množstvo kusov: 

Sensei TW

Nôž s "profesorskými" črtami, ktorý vyzerá na opasku doslova vynikajúco. Svojou majestátnosťou zaujme bez najmenších pochybností každého už na prvý pohľad.

Pomenovanie Sensei preto nôž dostal plným právom – Sensei to je vyjadrenie úcty a rešpektu. Je pomenovaním pre učiteľa - pre človeka, ktorý Vás dokáže priviesť k najvyššiemu stupňu poznania.

Čepeľ v tvare pravidelného tanto dlhá 220 mm s maximálnou hrúbkou 4,6 mm, pokrytie TACTICAL WASH - TACWASH, ktoré eliminuje viditeľnosť škrabancov a oderov na čepeli. Vezmite si Sensei do ruky - to je pocit spoľahlivosti a výkonu. Full-tang konštrukcia sa doslova pýta na prácu.

Funkčne v sebe nôž Sensei spája tri nože: masívny táborový nôž, mačetu a japonský meč Wakizashi. Nôž Sensei to je symbióza krásy tradícií zbraní východu s ruskou praktickosťou.

Rukoväť je vyrobená z materiálu Kraton - polymér, ktorý je známy svojou mimoriadnou trvanlivosť, odolnosťou a vynikajúcimi adhéznymi účinkami. Taktické nože série ECHELON majú identickú formu rukoväte, ktorá je dizajnovo prepracovaná pre maximálnu ergonómiou.

Puzdro je  vyrobené z polyamidu  s mnohofunkcionálnou klipsňou, ktorá je plne kompatibilná s multifunkčnými puzdrami MOLLE.

Certifikát noža nájdete tu.

Charakteristika noža
Celková dĺžka:    355  мм
Dĺžka čepele:    220  мм
Hrúbka čepele:    4,6  мм
Šírka čepele:    29,3  мм
Geometria čepele:    tanto
Materiál čepele:    oceľ AUS-8
Spracovanie čepele:   GREY TACTICAL WASH
Tvrdosť:    57
 ±1 HRC
Materiál rukoväte:    Kraton
Hrúbka rukoväte:    21  mm
Puzdro:    Kydex + darčeková krabica
Poznámka:    Nepatrí do kategórie chladné zbrane

Kontakt

 

KIZLYAR GLOBAL NETWORK

TARUM, s.r.o.
OBCHODNÁ SEKCIA - predaj nožov

811 02 Bratislava
Tallerova 4


Tel. kontakt SR:  0911 555 909
Tel. kontakt pre ČR: (+420) 774 857 161

E-mail: info@ruskenoze.sk

 

Powered by: www.cdx-world.com