close
loading
Tajga L

Tajga L

Cena: 164 EUR
Množstvo kusov: 

Tajga veľká

Tajga je ďalšou vlajkovou loďou spoločnosti Kizlyar. Nôž bol jedným z prvých, ktoré Kizlyar začal vyrábať a udržiava si svoju popularitu dodnes.

Aj keď mnohí považujú umelecké nože za dekoratívne kusy, na ktoré sa dá s radosťou pozrieť, tak u Tajgy sa atraktívnosť spája s praktickou funkčnosťou. Nôž je skutočne určený pre ťažkú prácu.

Tajga ma vytvarovanú rukoväť za jediným účelom, aby nôž pohodlne sedel v dlani, či sa jedná o rezacie alebo sekacie práce. Nôž má jedinečne vytvarovanú rukoväť – zo spodnej časti s vybratím pre všetky prsty a z vrchnej časti so zaoblením v tvare fľaše, aby čo najpevnejšie sedel v dlani.
 
Masívny dizajn noža podčiarkuje symbol medveďa, ktorý je vyobrazený na čepeli. Gravírovanie motívu sa robí tradične ručným vyhotovením.


Forma čepele - skosená, na časti čepele píla, vzor Bowie, s tradičným ornamentom a symbolom dravca. Dizajn noža na prežitie. Rukoväť z materiálu kaukazský orech.
 

Tento nôž je zaradený do kategórie chladné zbrane. Nože spoločnosti Kizlyar, ktoré sú zaradené do kategórie chladné zbrane majú vždy na chrbte čepelí vyrazené  svoje vlastné identifikačné číslo.
Certifikát noža nájdete tu.

 

Charakteristika noža
Celková dĺžka:    326  mm
Dĺžka čepele:    194  mm
Hrúbka čepele:    3,6  mm
Šírka čepele:    39  mm
Materiál čepele:    oceľ 65Х13 alebo import analóg
Spracovanie čepele:    Leštená
Tvrdosť:    56-58 HRC
Materiál rukoväte:    Kaukazský orech
Puzdro:    Prírodná koža
Poznámka:    Patrí do kategórie chladné zbrane

Kontakt

 

KIZLYAR GLOBAL NETWORK

TARUM, s.r.o.
OBCHODNÁ SEKCIA - predaj nožov

811 02 Bratislava
Tallerova 4


Tel. kontakt SR:  0911 555 909
Tel. kontakt pre ČR: (+420) 774 857 161

E-mail: info@ruskenoze.sk

 

Powered by: www.cdx-world.com