close
loading
Trident Training S BH HR

Trident Training S BH HR

Cena: 52 EUR
Množstvo kusov: 

Trident Training S BH HR

Tréningové nože Kizlyar Supreme sú výsledkom spoločnej práce s odborníkmi na prípravu vojakov špeciálnych zložiek a najväčšej siete škôl nožovej obrany v Ruskej federácii Tolpar.

Pri práci s nožom je obzvlášť dôležité natrénovať správny pohyb s vysokou presnosťou a maximálnou rýchlosťou v čase nebezpečenstva  a doviesť  ho až k automatickým pohybom a reakciám, čo umožňuje rýchlo a spoľahlivo reagovať na hrozby.

Podľa vyjadrenia popredných odborníkov pripravujúcich bojovníkov  do extrémnych situácií, je na tomto mieste veľmi dôležitý psychologicky aspekt – ak sa bojovník učil a trénoval návyky na gumených alebo plastových čepeliach, a keď sa objavil pred ním nepriateľa s nožom, ktorý má kovovú čepeľ, tak u bojovníka vzniká strach a neschopnosť boja v dôsledku nedostatku odbornej prípravy  psychickej a fyzickej práce s nožom.

Všetky tréningové nože Kizlyar Supreme  sú preto vyrobené z kovu a majú zaoblené hrany a hroty na povrchu pre bezpečné použitie na tréningoch.  Je samozrejmé, že hmotnosť, pružnosť a pocit z plastu, z gumy alebo z drevených nožov  je absolútne odlišný od tréningových nožov vyrobených z kovu, ktoré majú v podstate identické vlastnosti v porovnaní s reálnymi bojovými modelmi.

Tréningové nože Kizlyar Supreme sa dodávajú bez taktického puzdra MOLLE. Puzdro si je možné zakúpiť dodatočne a to v štandardnom vyhotovení Black alebo Camo (kamufláž) - puzdro MOLLE Kizlyar Supreme, alebo na prenos noža môžete použiť Puzdro L Kizlyar Supreme.
Certifikát noža nájdete tu.

Charakteristika noža
Celková dĺžka:    277  мм
Dĺžka čepele:    143  мм
Hrúbka čepele:    4,75  мм
Šírka čepele:    30  мм
Geometria čepele:   Priama
Materiál čepele:    oceľ 40Cr13
Spracovanie čepele:    SATIN pokrytie
Tvrdosť:    45 HRC
Materiál rukoväte:    Kraton
Hrúbka rukoväte:    19,5  mm
Puzdro:    Neobsahuje, darčeková krabica
Poznámka:    Nepatrí do kategórie chladné zbrane

Kontakt

 

KIZLYAR GLOBAL NETWORK

TARUM, s.r.o.
OBCHODNÁ SEKCIA - predaj nožov

811 02 Bratislava
Tallerova 4


Tel. kontakt SR:  0911 555 909
Tel. kontakt pre ČR: (+420) 774 857 161

E-mail: info@ruskenoze.sk

 

Powered by: www.cdx-world.com