close
loading
Ural PGK SW

Ural PGK SW

Cena: 177 EUR
Množstvo kusov: 

Ural PGK SW

Nôž Ural je jedným z najmohutnejších nožov v typovej rade Kizlyar Supreme. Od samého začiatku tu bola idea skonštruovať nôž, ktorý bude takzvanou „ťažkou artilériou“ – teda nástrojom, ktorý vydrží akúkoľvek záťaž a bude spoľahlivým pomocníkom aj v tých najťažších situáciách.

 

Nezáleží na podmienkach a situácii – práca v prírode, náročný pochod, extrémna situácia alebo obyčajná prechádzka - Ural určite urobí svoju prácu – postará sa a ochráni.

 

Čepeľ s hrúbkou takmer 5 mm v konvexnom tvare poskytuje mimoriadnu pevnosť a vynikajúci rez. Nôž sa ľahko vyrovná s úlohami ako poľná kuchyňa, rozoberanie ulovenej zveri alebo prípravou palivového dreva.

 

Anatomická rukoväť s textúrou z materiálu G10 dokonale zapadne do vašej ruky a úplne chráni prsty pred zošmyknutím. Práca s nožom je jednoduchá a istá.

 

Ponorné puzdro z hrubej naturálnej kože je vybavené dvojitým úchytom, ktorý sa skladá z tkz. pevnej a voľnej slučky. Nôž tak môžete zavesiť na pás a pevne ho pripevniť alebo nechať nôž voľne sa pohybovať čo  je obzvlášť výhodné napríklad pri nastupovaní do auta, keď samotný nôž zaujme najpohodlnejšiu polohu voči telu.

 

Skúsenosti ruských lovcov a moderných dizajnérskych nápadov vytvorili vynikajúci nôž: trvanlivý a nenáročný na údržbu – koniec koncov pri vývoji noža sa spolupracovalo s portálom Guntact.ru.
Certifikát noža nájdete tu.

 

Charakteristika noža
Celková dĺžka:    245  мм
Dĺžka čepele:    117  мм
Hrúbka čepele:    4,5  мм
Šírka čepele:    31  мм
Geometria čepele:    priama forma
Materiál čepele:    oceľ  PGK
Spracovanie čepele:    SW - STONE WASH
Tvrdosť:   
 62 ±1 HRC
Materiál rukoväte:    G10
Hrúbka rukoväte:    21 mm
Puzdro:    Prírodná koža
Poznámka:    Nepatrí do kategórie chladné zbrane

 

Kontakt

 

KIZLYAR GLOBAL NETWORK

TARUM, s.r.o.
OBCHODNÁ SEKCIA - predaj nožov

811 02 Bratislava
Tallerova 4


Tel. kontakt SR:  0911 555 909
Tel. kontakt pre ČR: (+420) 774 857 161

E-mail: info@ruskenoze.sk

 

Powered by: www.cdx-world.com